O firmie

Dowiedz się więcej o firmie Pascal

Firma Pascal s.c. jest bezpośrednim importerem urządzeń firmy Wöhler Technik GmbH, uznanego niemieckiego producenta.


Od ponad 80 lat nazwa Wöhler jest synonimem jakości i innowacji w dziedzinie urządzeń pomiarowych, inspekcyjnych i techniki czyszczenia kanałów spalinowych i wentylacyjnych.

 Wieloletnie doświadczenie, rozwój specjalistycznych technologii, wykorzystanie nowych materiałów, bliska współpraca ze specjalistami, instytutami badawczymi i uczelniami technicznymi oraz użytkownikami pozwalają na ciągły rozwój produktów, które dostosowane są do potrzeb klientów.


Firma Wöhler Technik GmbH jest wyznacznikiem nowych metod pomiarowych (np. pyłu w urządzeniach na paliwo stałe Wohler SM 500), optymalizacji pomiarów w standardowych pracach (analiza spalin) i w projektowaniu narzędzi wykorzystywanych podczas codziennej pracy.

Bogaty asortyment z pewnością pozwoli Państwu na wybór urządzenia jak najlepiej dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.

Wszystkie produkty są nieustannie rozwijane w celu zagwarantowania wysokiego poziomu ich praktycznej przydatności do zmieniających się warunków i norm. Natomiast wysoką jakość oraz minimalizację kosztów produkcji zapewnia komputerowo sterowany proces produkcji i montażu.

 

Firma PASCAL s.c. już prawie od 10 lat jako bezpośredni importer i dystrybutor urządzeń Wöhler na rynku polskim oferuje możliwość ich zakupu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Większość urządzeń i akcesoriów Wöhler wysyłana jest w ciągu 5 dniu roboczych, a część asortymentu, dostępna na magazynie w Polsce, w ciągu 24-48 godzin. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl