SPRZĘT DLA PROFESJONALISTÓW 

Polecane produkty
Zestaw do czyszczenia rotacyjnego Snap&Sweep Zestaw do czyszczenia rotacyjnego Snap&Sweep
Cena: 784,74 zł (netto: 638,00 zł )
kpl
zobacz więcej
  • nowość
Kamera inspekcyjna Wohler VIS 350 30m rozłączna Kamera inspekcyjna Wohler VIS 350 30m rozłączna
Cena: 17 404,50 zł (netto: 14 150,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Analizator spalin Wohler A450L 5.000 ppm Analizator spalin Wohler A450L 5.000 ppm
Cena: 5 166,00 zł (netto: 4 200,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Anemometr wiatrakowy Wohler FA 410 Anemometr wiatrakowy Wohler FA 410
Cena: 1 713,39 zł (netto: 1 393,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Analizator spalin Wohler A450 H 10 000 z komp. H2 Analizator spalin Wohler A450 H 10 000 z komp. H2
Cena: 8 856,00 zł (netto: 7 200,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Reflektor LED Wohler Reflektor LED Wohler
Cena: 419,43 zł (netto: 341,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zestaw - Analizator spalin Wohler A450L 5.000 ppm Zestaw - Analizator spalin Wohler A450L 5.000 ppm
Cena: 5 688,75 zł (netto: 4 625,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Giętki zwój 10m do usuwania sadzy szklistej Giętki zwój 10m do usuwania sadzy szklistej
Cena: 5 448,90 zł (netto: 4 430,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Analizator spalin Wohler A450L 5.000 ppm NO Analizator spalin Wohler A450L 5.000 ppm NO
Cena: 7 380,00 zł (netto: 6 000,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw - Kamera inspekcyjna Wohler VIS 350 Zestaw - Kamera inspekcyjna Wohler VIS 350
Cena: 19 584,06 zł (netto: 15 922,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Pascalpolska.pl – dystrybutor urządzeń Wöhler

To właśnie w naszym sklepie znajdziesz narzędzia Wöhler dla profesjonalistów. Jako oficjalny dystrybutor marki Wöhler oferujemy zarówno systemy inspekcji wizualnej do inspekcji przewodów spalinowych, wentylacyjnych i kanalizacyjnych jak również sprzęt pomiarowy do wielu zastosowań. W zakresie systemów grzewczych – sprzęt do analizy spalin i pyłu, kontroli instalacji gazowych, badania szczelności rur i systemów spalinowych. W obszarze jakości powietrza i budownictwa – sprzęt do pomiaru przepływu i objętości powietrza, mierniki do oceny jakości parametrów klimatu w pomieszczeniu, jak również testery szczelności systemów wentylacyjnych budynku. Szeroki zakres oferty stanowią także narzędzia do czyszczenia kanałów wentylacyjnych oraz przewodów spalinowych. Marka Wöhler to synonim jakości i innowacji w dziedzinie urządzeń inspekcyjnych, pomiarowych oraz techniki czyszczenia kanałów wentylacyjnych i spalinowych. Wöhler stawia na ciągły rozwój, a poprzez swoje wieloletnie doświadczenie, wykorzystywanie najnowszych materiałów, rozwój specjalistycznych technologii oraz bliską współpracę z instytucjami badawczymi czy specjalistami jest pionierem na rynku. Bogaty asortyment naszego sklepu z pewnością pozwoli na wybór takiego urządzenia, które będzie jak najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dystrybutor urządzeń Wöhler – kamery inspekcyjne i endoskopowe

To właśnie w naszym sklepie znajdziesz kamery inspekcyjne Wöhler do zadań specjalnych. Zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach? W takim razie kamera inspekcyjna Wöhler będzie strzałem w dziesiątkę! Kamera Wöhler doskonale nadaje się do przeprowadzania kontroli kanałów wentylacyjnych, wszelkich rur kanalizacyjnych, pionów, przyłączy domowych czy innych miejsc, które są trudno dostępne. Poprzez swoją wodoszczelność kamery pozwalają na przeprowadzenie inspekcji nawet w kotłach, rurociągach i zbiornikach. Oprócz tego jako oficjalny dystrybutor marki Wöhler posiadamy kamery endoskopowe Wöhler, dzięki którym bez najmniejszego problemu skontrolujesz silnik samochodowy, rury kanalizacyjne, izolacje kominowe czy przewody spalinowe. Każda z proponowanych przez nasz sklep kamer pozwoli na przeprowadzenie badania szybko i komfortowo, a ich najwyższa jakość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających specjalistów!

Oficjalny dystrybutor produktów Wöhler — analizatory spalin i narzędzia do czyszczenia

Pośród naszej oferty nie mogło zabraknąć analizatorów spalin Wöhler, które charakteryzują się bardzo prostą obsługą. Są one przeznaczone między innymi do regulacji palników gazowych i olejowych. Jeżeli zajmujesz się kontrolą szczelności instalacji gazowych, grzewczych, wentylacyjnych i interesuje Cię najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu przeprowadzana analiza będzie w pełni wiarygodna oraz wykonana precyzyjny sposób to analizatory spalin Wöhler sprawdzą się w tym celu rewelacyjnie. Analizatory Wöhler to gwarancja dokładnych pomiarów i intuicyjnej obsługi, a dzięki swoim czytelnym wyświetlaczom oraz możliwości transmitowania danych poprzez sieć WLAN cały proces przebiega niezwykle sprawnie i szybko. W przypadku narzędzi do czyszczenia przewodów spalinowych i wentylacyjnych marka Wöhler wyróżnia się innowacyjnością, trwałością i jakością. Jesteś kominiarzem i poszukujesz profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu czyszczenie, kontrola oraz konserwacja kanałów staną się o wiele łatwiejsze? W takim razie koniecznie zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy! Pośród narzędzi znajdziesz takie produkty jak np. przepychacze, dłuta kominiarskie, harpuny, szczotki, liny, kule, aparaty, drążki rotacyjne i wiele innych produktów renomowanej marki Wöhler.

Blog
Dlaczego warto wybrać właśnie nas?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl