Filtruj według
Wskazanie temperatury
Wilgotność / punkt rosy
Sensor CO2
Sensor CO
Rejestracja danych (data logging)
Wysyłka w
Ocena
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wentylacja / jakość powietrza

Najwyższej klasy urządzenia do pomiaru przepływu i jakości powietrza

Chcesz zaopatrzyć się w urządzenia pozwalające na wykonywanie pomiarów między innymi w instalacjach oraz urządzeniach wentylacyjnych? Asortyment naszego bogato wyposażonego sklepu online z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dostępne w naszym sklepie internetowym urządzenia do pomiaru prędkości i strumienia objętościowego powietrza to sprzęt produkowany przez znaną na całym świecie markę Wohler. W ofercie posiadamy detektory stężenia CO, mierniki ciśnienia i przepływu, balometry, anemometry wiatrakowe, wysięgniki teleskopowe do tub pomiarowych, a także kompleksowe zestawy pomiarowe – już teraz sprawdź dostępne sprzęty i złóż zamówienie. A może chcesz sprawdzić czystość kanałów instalacji wentylacyjnej? Możesz to zrobić za pomocą zestawu pomiarowego DTEST. W skład zestawu wchodzą ściereczki i fiolki testowe, waga, szablony magnetyczne, pisaki, rękawiczki jednorazowe, a także substancje takie jak aceton.

Nowoczesne urządzenia do pomiaru przepływu i jakości powietrza – zamów już teraz!


Sprzęt dostępny w naszej ofercie zapewnia doskonałe rezultaty – umożliwia pomiar temperatury, wilgotności powietrza czy zawartości dwutlenku węgla. Ponadto jest prosty w obsłudze i posiada wiele praktycznych funkcji. Oferowane przez nas anemometry wiatrakowe dostępne są na wysięgniku teleskopowym, co zdecydowanie ułatwia ich użytkowanie. Dostępne w ofercie urządzenia do pomiaru jakości powietrza są też kompatybilne z drukarkami termicznymi i pozwalają na wydruk protokołu. Jeśli zatem poszukujesz sprzętu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i pomoże Ci w pracy – zamów nasze urządzenia!

Miernik jakości klimatu Wohler KM 410 z zestawem kalibracyjnym Miernik jakości klimatu Wohler KM 410 z zestawem kalibracyjnym
Cena: 3 523,95 zł (netto: 2 865,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Mierniki jakości powietrza – pomiar jakości powietrza na najwyższym poziomie

Poszukujesz urządzeń do pomiaru jakości powietrza, które pozwolą Ci na precyzyjny pomiar temperatury, wilgotności powietrza czy zawartości dwutlenku węgla? Trafiłeś idealnie! W naszym sklepie internetowym dostępne są niezwykle czułe i dokładne urządzenia pomiarowe, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy urządzenia do badania jakości powietrza, które pozwolą na precyzyjny pomiar powietrza zarówno w urządzeniach wentylacyjnych, jak i instalacjach. Dostępny jest nie tylko anemometr wiatrakowy marki Wohler, ale także detektor stężenia CO, miernik dwutlenku węgla, miernik jakości klimatu, miernik wilgotności i temperatury, pirometr czy całe zestawy do pomiaru jakości powietrza. Bez względu na to, na jaki miernik jakości powietrza padnie Twój wybór, to możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. W naszym asortymencie oferujemy urządzenia marki Wohler, czyli sprzęt od renomowanego producenta.

Anemometr wiatraczkowy – szybki pomiar prędkości przepływu powietrza

Anemometr wiatraczkowy to miernik prędkości przepływu powietrza, który perfekcyjnie sprawdza się podczas pomiarów wewnątrz, jak i na zewnątrz. Systemy wentylacyjne są oparte na prędkości przepływu powietrza, temperaturze oraz wilgotności. Z tego powodu, jeżeli te wartości są niepoprawne, to będzie miało to negatywny wpływ na jakość powietrza danym w pomieszczeniu. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć anemometrów wiatraczkowych. Posiadają one wiele zalet, takich jak:

  • pozwalają na pomiar prędkości przepływu powietrza w kanałach wentylacyjnych
  • posiadają opcje rejestracji wartości pomiarowych
  • pozwalają na pomiar strumienia objętościowego oraz temperatury
  • są łatwe i intuicyjne w obsłudze

Oprócz anemometrów wiatraczkowych oferujemy także mierniki wilgotności i temperatury, które pozwalają na szybką kontrolę temperatury i wilgotności względnej powietrza w budynkach. Są one również pomocne przy kontroli działania klimatyzatorów, inspekcji budynków pod kątem pleśni oraz natychmiastowej kalkulacji temperatury punktu rosy, oraz temperatury wilgotnego termometru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl