Urządzenia ciśnieniowe

Profesjonalne urządzenia ciśnieniowe do czyszczenia kanałów spalinowych i wentylacyjnych

Utrzymanie prawidłowego stanu instalacji wentylacyjnej jednym z czynników, które mają duży wpływ na zapewnienie stałego dopływu czystego powietrza do domu. Chcąc zagwarantować komfort i bezpieczeństwo osobom przebywającym w danym pomieszczeniu, należy zadbać o regularne oczyszczanie kanałów wentylacyjnych z zalegających w nich zanieczyszczeń. W tym celu warto skorzystać z urządzeń ciśnieniowych do czyszczenia kanałów spalinowych i wentylacyjnych.

W ofercie naszego sklepu internetowego Pascalpolska.pl znaleźć można duży wybór urządzeń ciśnieniowych firmy Wöhler Technik GmbH, które od ponad 80 lat są chętnie wybierane z uwagi na ich wysoką jakość wykonania, jak również wieloletnią niezawodność. Nasze urządzenia ciśnieniowe umożliwiają oczyszczanie instalacji za pomocą sprężonego powietrza, a także dedykowanych dysz oraz pejczy.

Jakie urządzenia ciśnieniowe można znaleźć w ofercie Pascal?

W Pascalpolska.pl staramy się podążać za rosnącymi potrzebami klientów oraz zmieniającymi się przepisami i normami związanymi z wentylacją budynków. W związku z tym wszystkie urządzenia ciśnieniowe dostępne w naszym sklepie są stale udoskonalane pod względem swej funkcjonalności. Produktem, który cieszy się największą popularnością wśród klientów, jest kołowrotek ciśnieniowy Wohler DH24 z drążkiem na sprężone powietrze, który może być też zasilany wodą. To niezawodne urządzenie ciśnieniowe przeznaczone jest do czyszczenia okrągłych i prostokątnych rur wentylacyjnych o długości do 10 metrów.

Skuteczna praca urządzeń ciśnieniowych Wöhler nie byłaby jednak możliwa bez licznych akcesoriów, takich jak dysze helikopterowe z wydmuchem wstecznym lub przednim, kula obrotowa oraz pejcz powietrzny 7-ramienny. W naszym sklepie dostępny jest również praktyczny zestaw urządzeń ciśnieniowych, który zawiera wszystkie elementy niezbędne do szybkiego oczyszczania kanałów okrągłych i prostokątnych za pomocą sprężonego powietrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filtr dokładny do SF 300 Filtr dokładny do SF 300
Cena: 1 120,53 zł (netto: 911,00 zł )
zobacz więcej
Filtr wstępny do SF 300 Filtr wstępny do SF 300
Cena: 437,88 zł (netto: 356,00 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl