Filtruj według
Długość drążka / kabla
Wielkość głowicy kamery
Głowica obrotowa 180/360 stopni
Głowica rozłączna
Cyfrowy metromierz
Notatka głosowa
Współpracuje z lokalizatorem głowicy
Budowa systemu kamery

Kamery inspekcyjne

Kamera inspekcyjna Wohler VIS 200 20m Kamera inspekcyjna Wohler VIS 200 20m
Cena: 9 471,00 zł (netto: 7 700,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kamera inspekcyjna Wohler VIS 250 20m Kamera inspekcyjna Wohler VIS 250 20m
Cena: 10 824,00 zł (netto: 8 800,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kamera inspekcyjna Wohler VIS 250 30m Kamera inspekcyjna Wohler VIS 250 30m
Cena: 11 254,50 zł (netto: 9 150,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kamera inspekcyjna Wohler VIS 350 20m Kamera inspekcyjna Wohler VIS 350 20m
Cena: 15 252,00 zł (netto: 12 400,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kamera inspekcyjna Wohler VIS 350 30m Kamera inspekcyjna Wohler VIS 350 30m
Cena: 15 621,00 zł (netto: 12 700,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Kamery inspekcyjne Wöhler do zadań specjalnych


Poszukujesz wysokiej jakości sprzętu do przeprowadzenia inspekcji video? Interesują Cię wyłącznie nowoczesne rozwiązania z możliwością wykorzystania komercyjnego? Sprawdź asortyment dostępny na naszej stronie, a nie zawiedziesz swoich oczekiwań. Kamery inspekcyjne Wöhler, które znajdują się w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego, idealnie nadają się do przeprowadzenia kontroli wszelkich rur kanalizacyjnych, podwieszanych sufitów, przyłączy domowych, kanałów wentylacyjnych, pionów, maszyn, szachtów czy innych, trudno dostępnych miejsc. Urządzenia wyposażone w innowacyjne funkcje pozwalają na zapisywanie video na karcie pamięci lub pendrive, w pamięci kamery lub w dedykowanej aplikacji. Najwyższej jakości kamery inspekcyjne Wöhler dostępne w Pascalpolska.pl są wodoszczelne, co pozwala na przeprowadzanie inspekcji nawet w zbiornikach, kotłach czy rurociągach grzewczych. Szybkie zlokalizowanie położenia głowicy umożliwiają specjalne nadajniki zainstalowane w kamerze inspekcyjnej, a ruchoma głowica pozwala na dokładne sprawdzanie wnętrza rur i kanałów. Kamery inspekcyjne Wöhler są niezastąpione zarówno w domach, jak i również w dużych obiektach przemysłowych, ponieważ pozwalają na szybkie znalezienie ewentualnej awarii.

Na co zwrócić uwagę wybierając kamery inspekcyjne?

Podczas wyboru kamery inspekcyjnej musisz pamiętać o kilku kwestiach. Jest to między innymi:

  • jakość obrazu/rozdzielczość głowicy kamery i monitora
  • wielkość głowicy kamery i jej funkcje obrotowe
  • długość drążka/przewodu kamery
  • możliwość rozbudowy systemu kamery
  • możliwość przesyłu i zapisu obrazu przez WiFi i współpraca z dedykowanymi aplikacjami

Oprócz tego istotny jest także zoom, który umożliwia powiększenie nagrywanego obrazu. W naszym asortymencie zgromadziliśmy kamery inspekcyjne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych pracowników.

Dlaczego warto wybrać nasze kamery inspekcyjne Wöhler?

Wykorzystywanie kamery inspekcyjnej Wöhler podczas badania oraz lokalizacji miejsca nieszczelności posiada wiele zalet, między innymi są to: niewielki rozmiar urządzenia, szeroki kąt widzenia i możliwość zapisu obrazu, video, a nawet nagrywanie notatek głosowych. Dzięki produktom dostępnym w naszym bogato wyposażonym sklepie internetowym inspekcja rur, kanałów, szachtów czy podwieszanych sufitów przebiegnie bezproblemowo nawet w trudnych warunkach. Kamera inspekcyjna jest urządzeniem, które w całkowicie bezinwazyjny sposób pozwala fachowcom na przegląd instalacji wentylacyjnej, wodnej jak i kanalizacyjnej. Z tego powodu każdy fachowiec, który poszukuje sprzętu najwyższej jakości powinien zdecydować się na kamery inspekcyjne Wöhler. Jako oficjalny dystrybutor marki Wöhler dostarczamy najnowocześniejszy sprzęt, który zapewnia mobilność do kilku godzin. Nasze zastawy zawierają nie tylko same kamery inspekcyjne, ale również niezbędne akcesoria takie jak akumulatory, ładowarki czy specjalistyczną walizkę do przenoszenia sprzętu, kable USB, karty pamięci do zapisu video oraz zdjęć, kopułki ochronne, a także wiele innych elementów. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym asortymencie i wybierz swoją kamerę inspekcyjną do zadań specjalnych już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl